FRC1210F8202TS
MFR.Part #
FRC1210F8202TS
JLCPCB Part #
C5121554
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 82kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS