FRC1210F7R50TS
MFR.Part #
FRC1210F7R50TS
JLCPCB Part #
C3013284
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 7.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS