FRC1210F6R20TS
MFR.Part #
FRC1210F6R20TS
JLCPCB Part #
C2999575
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 6.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS