FRC1210F5R60TS
MFR.Part #
FRC1210F5R60TS
JLCPCB Part #
C3013282
Description
-55℃~+155℃ 200V 5.6Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS