FRC1210F5103TS
MFR.Part #
FRC1210F5103TS
JLCPCB Part #
C3000757
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 510kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS