FRC1210F4990TS
MFR.Part #
FRC1210F4990TS
JLCPCB Part #
C5126184
Description
-55℃~+155℃ 200V 499Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS