FRC1210F47R0TS
Extended
Manufacturer
FOJAN
MFR.Part #
FRC1210F47R0TS
JLCPCB Part #
C3000755
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 200V 47Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS