FRC1210F4701TS
MFR.Part #
FRC1210F4701TS
JLCPCB Part #
C2930443
Description
-55℃~+155℃ 200V 4.7kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS