FRC1210F36R0TS
MFR.Part #
FRC1210F36R0TS
JLCPCB Part #
C5121553
Description
-55℃~+155℃ 200V 36Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS