FRC1210F3601TS
MFR.Part #
FRC1210F3601TS
JLCPCB Part #
C5153983
Description
-55℃~+155℃ 200V 3.6kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS