FRC1210F1R00TS
MFR.Part #
FRC1210F1R00TS
JLCPCB Part #
C3000654
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 1Ω 200V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS