FRC1210F15R0TS
MFR.Part #
FRC1210F15R0TS
JLCPCB Part #
C2960857
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 15Ω 200V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS