FRC1210F1200TS
MFR.Part #
FRC1210F1200TS
JLCPCB Part #
C2974062
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 200V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS