FRC1210F1000TS
MFR.Part #
FRC1210F1000TS
JLCPCB Part #
C2933799
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 200V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS