FRC1206J753TS
MFR.Part #
FRC1206J753TS
JLCPCB Part #
C2930384
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 75kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS