FRC1206J685 TS
MFR.Part #
FRC1206J685 TS
JLCPCB Part #
C2933794
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 6.8MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS