FRC1206J621 TS
MFR.Part #
FRC1206J621 TS
JLCPCB Part #
C2933791
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 620Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS