FRC1206J4R7 TS
MFR.Part #
FRC1206J4R7 TS
JLCPCB Part #
C2907501
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 4.7Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS