FRC1206J470 TS
MFR.Part #
FRC1206J470 TS
JLCPCB Part #
C2907508
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 47Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS