FRC1206J435 TS
MFR.Part #
FRC1206J435 TS
JLCPCB Part #
C2907497
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 4.3MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS