FRC1206J363 TS
MFR.Part #
FRC1206J363 TS
JLCPCB Part #
C2907487
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 36kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS