FRC1206J2R7TS
MFR.Part #
FRC1206J2R7TS
JLCPCB Part #
C2930354
Description
-55℃~+155℃ 2.7Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS