FRC1206J2R0 TS
MFR.Part #
FRC1206J2R0 TS
JLCPCB Part #
C2907468
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 2Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS