FRC1206J273 TS
MFR.Part #
FRC1206J273 TS
JLCPCB Part #
C2907464
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 27kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS