FRC1206J245 TS
MFR.Part #
FRC1206J245 TS
JLCPCB Part #
C2907447
Description
-55℃~+155℃ 2.4MΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS