FRC1206J221 TS
MFR.Part #
FRC1206J221 TS
JLCPCB Part #
C2933785
Description
-55℃~+155℃ 200V 220Ω 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS