FRC1206J200 TS
MFR.Part #
FRC1206J200 TS
JLCPCB Part #
C2907454
Description
-55℃~+155℃ 200V 20Ω 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS