FRC1206J1R2 TS
MFR.Part #
FRC1206J1R2 TS
JLCPCB Part #
C2907410
Description
-55℃~+155℃ 1.2Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS