FRC1206J162 TS
MFR.Part #
FRC1206J162 TS
JLCPCB Part #
C2907416
Description
-55℃~+155℃ 1.6kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS