FRC1206J160TSD
MFR.Part #
FRC1206J160TSD
JLCPCB Part #
C2930351
Description
-55℃~+155℃ 16Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS