FRC1206J150 TS
MFR.Part #
FRC1206J150 TS
JLCPCB Part #
C2907434
Description
-55℃~+155℃ 15Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS