FRC1206J133 TS
MFR.Part #
FRC1206J133 TS
JLCPCB Part #
C2907430
Description
-55℃~+155℃ 13kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS