FRC1206F9531TS
MFR.Part #
FRC1206F9531TS
JLCPCB Part #
C3000644
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 9.53kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS