FRC1206F8203TS
MFR.Part #
FRC1206F8203TS
JLCPCB Part #
C2960782
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 820kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS