FRC1206F8062TS
MFR.Part #
FRC1206F8062TS
JLCPCB Part #
C3000534
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 80.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS