FRC1206F7R87TS
MFR.Part #
FRC1206F7R87TS
JLCPCB Part #
C3013263
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 7.87Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS