FRC1206F7R50TS
MFR.Part #
FRC1206F7R50TS
JLCPCB Part #
C2933756
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 7.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS