FRC1206F7152TS
MFR.Part #
FRC1206F7152TS
JLCPCB Part #
C5126183
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 71.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS