FRC1206F6802TS
MFR.Part #
FRC1206F6802TS
JLCPCB Part #
C2933748
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 68kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS