FRC1206F64R9TS
MFR.Part #
FRC1206F64R9TS
JLCPCB Part #
C2933745
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 64.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS