FRC1206F6043TS
MFR.Part #
FRC1206F6043TS
JLCPCB Part #
C5189022
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 604kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS