FRC1206F5R49TS
MFR.Part #
FRC1206F5R49TS
JLCPCB Part #
C5713327
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 5.49Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS