FRC1206F5600TS
MFR.Part #
FRC1206F5600TS
JLCPCB Part #
C2933729
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 560Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS