FRC1206F51R1TS
Extended
Manufacturer
FOJAN
MFR.Part #
FRC1206F51R1TS
JLCPCB Part #
C3000531
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 51.1Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS