FRC1206F5102TS
MFR.Part #
FRC1206F5102TS
JLCPCB Part #
C2933722
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 51kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS