FRC1206F4703TS
MFR.Part #
FRC1206F4703TS
JLCPCB Part #
C2933709
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 470kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS