FRC1206F4643TS
MFR.Part #
FRC1206F4643TS
JLCPCB Part #
C5126150
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 464kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS