FRC1206F43R2TS
MFR.Part #
FRC1206F43R2TS
JLCPCB Part #
C5204022
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 43.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS