FRC1206F4021TS
MFR.Part #
FRC1206F4021TS
JLCPCB Part #
C2933700
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 4.02kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS