FRC1206F3R90TS
MFR.Part #
FRC1206F3R90TS
JLCPCB Part #
C2907383
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 3.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS